HAKKIMIZDA

 

1976 yılında kurulmuş olan Yapıtaş Kablo & Profil, 2000 yıllarının başlarında "Zor şartlara özel ürünler" sloganıyla, sektörde genellikle dışa bağımlılığı yüksek olan özel kablolar üretimine odaklanarak kablo üretimi konusunda ülkemizde bir çok ilki gerçekleştirmiştir. Floropolimer izoleli kablolar, termokupl kabloları gibi özel kullanım alanına sahip kabloların üretimi söz konusu ilklerin başında yer almıştır. 
Başarılarının sonucu olarak mevcut gelinen noktada, bir çok kablo tipinde Türkiye'de tek üretici konumunda olan Yapıtaş Kablo&Profil, hem yurt içinde, hem de dünyanın her bölgesinden müşterilerine, kalite standartları çerçevesinde üretimlerini gerçekleştirmektedir.              
 
Günümüzde, Yapıtaş Kablo&Profil, yenilenen fabrikası, teknolojik yatırımları ve "sürekli gelişim" ilkesiyle yürütülen Ar-Ge çalışmaları ile ürün çeşitliliğini ve üretim kapasitesini artırmakta, müşteri memnuniyeti ve kalite hedefini sürekli olarak yükseltmektedir. 
 
Başlıca kablo çeşitlerimiz; floropolimer izoleli kablolar, silikon kauçuk izoleli kablolar, termokupl kabloları, cam elyaf örgülü silikon kablolar, nikel iletkenli kablolar, +800°C’de çalışan kablolar, bunların müşteri taleplerine ve/veya çalışma şartlarına göre uygun biçimde dizayn edilmiş kablolardır.  Ayrıca kablo üretimi dışında, silikon kauçuktan üretilen hortumlar, kapı ve cephe profilleri ile silikon parçalar üretim portföyü içerisinde yer alan diğer ürünlerdir. 
 
Yapıtaş Yapı San. ve Tic. A.Ş.
Vergi Dairesi / No : MASLAK / 937 004 4603
Mersis No : 0937004460300017
Ticaret Sicil : ITO 141634
Web: www.yapitaskablo.com