Emaili görüntüleyemiyorsanız? Ocak 2015    
Yapıtaş Kablo & Profil
Zor Şartlara Özel Ürünler
Hepsi stoktan teslim
     
 

    Kablo gruplama, Makine üretimi, Aydınlatma, Isı cihazı imalatı…Hangi sektörde olursanız olun standart ürünlerimizden ihtiyaçlarınıza anında cevap vermeyi hedefliyoruz.

2014 yılında yeni fabrikamız ile başlattığımız yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu anlamda ihtiyacınız olabilecek ürünlere anında cevap verebilmek için stok seviyelerimizi daha da üst seviyelere çıkarıyoruz.

Düzenli üretimini yaptığımız Silikon tek damar (SIAF, N2GFAF), Silikon TTR (SIHF), Camelyaf örgülü silikon (SIAF/GB, SIAF/GL), Floropolimer izoleli tek damar ve çok damarlı (FEP +205°C, PFA +260°C) kablolarımız, Silikon örgüsüz hortumlar (SILIHOSE), Silikon örgülü hortumlar ve daha bir çok üründe farklı renk ve kesitten teklif talep edebilirsiniz. Bu standart ürünlerden Floropolimer (Teflon) kabloların Türkiye’de tek üreticisi olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Ayrıca Türkiye’de bulamadığınız, yurtdışından tedarik etmek istediğiniz özel ürünler içinde 20’nin üzerindeki farklı izolasyon malzemesi ile özel tasarımlar oluşturup yardımcı olabiliriz. Tüm talepleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden satış ekibimize ulaşmanızı bekleriz.

 
     
Flon, ARLON, Sosyal Medya
 
  Copyright © Yapıtaş Yapı San. ve Tic. A.Ş. - 2015 Tüm hakları saklıdır.
 

www.yapitaskablo.com