Emaili görüntüleyemiyorsanız? Tıklayın

Web sitemizi ziyaret edin
www.yapitaskablo.com
Ücretsiz bilet için tıklayınız!
 

Hannover - Messe 2017

Dünyanın en kapsamlı ve prestijli fuarlarından biri olan Hannover Messe 2017 Sanayi ve Endüstri Fuarı, Bu yıl 24 - 28 Nisan 2017 tarihleri arasında Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenecektir. Bu fuara 25 farklı sektörde faaliyet gösteren 6.500 katılımcı ve 220.000 üzerinde ziyaretçi beklenmektedir.

Başlıca kategoriler: Endüstriyel Otomasyon, Dijital Fabrika, Araştırma ve Teknoloji, Enerji, Sanayi Tedarik Ürünleri, Bobin Teknolojileri, MobiliTec, Industrial GreenTec, Yüzey Teknolojileri, Sürücü & Otomasyon, ComVac, Rüzgar Teknolojileri, Santral teknolojisi.

Hannover Messe fuarı, sanayinin gelişmesine katkıda bulunacak firmalar ve girişimciler için yenilikçi fikirlerini sunabilecekleri bir sahne niteliğindedir. Fuarın bu kadar önemli olmasının ve büyük - orta ölçekli ve/veya gelişmekte olan şirketler arasında tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasında yeni firmalarla ve kişilerle bağlantılar kurma, sektördeki yenilikleri, güncel teknoloji ve trendlerini takip etmek gelmektedir.

YAPITAŞ KABLO & PROFİL olarak, başta Genel Müdür Yardımcımız bulunmak üzere Satış ve İhracat ekibimizle birlikte firmamızı ve ürünlerimizi tanıtma, mevcut numunelerimizi sergileme, özel dizayn projelerinize birlikte çözüm üretme amacıyla standımızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Ürün yelpazemiz: Silikon Kablolar, Floropolimer Kablolar, Sıcaklık Ölçüm ve Kontrol Kabloları, Aydınlatma Kabloları, +1000°C Kablolar, Isıtıcı Kablolar, Kablo Gruplama, Silikon Hortumlar, Silikon Profiller ve Parçalar.

Adres: Ortaklar Caddesi, No: 49/2
Bilal Apt. Mecidiyeköy 34387 - İstanbul
T: +90 212 211 02 68
E: satis@yapitaskablo.com